14 Lip

Dlaczego warto skorzystać z pobytu w naszych apartamentach w Dziwnówku?

Lato w pełni, sezon urlopowy i wakacyjny trwa. Wielu z Was wybiera się na wczasy nad nasze, polskie morze. Dlaczego na miejsce wypoczynku warto wybrać Dziwnówek i nasze apartamenty?

Wiemy, że gdy wyjeżdżacie na urlop chcecie odpocząć od wszelkich problemów i konfliktów. Dlatego też w stworzenie apartamentów Prestige, Luxury oraz Glory włożyliśmy swoje serce. Z wielką dbałością i starannością przemyśleliśmy aranżację wnętrza i każdy szczegół – wszystko po to, by nasi goście czuli się wyjątkowo i mogli komfortowo spędzić swój urlop, nie martwiąc się o kwaterę i noclegi. Wakacje to przecież nie tylko plaża, piasek i morze, to także miło spędzony czas na kwaterze. Może będziecie mieli ochotę napić się wina, upiec pysznego dorsza czy też wygodnie pooglądać telewizję – my to przewidzieliśmy i wyposażyliśmy apartamenty we wszelkie akcesoria, sprzęty itd., które Wam to umożliwią. Przy tym nie myśleliśmy jedynie o praktyczności – chcemy aby nasi goście byli otoczeni luksusem w najlepszym wydaniu. Jesteśmy przekonani, że urlop spędzony w takim miejscu idealnie spełni swój cel – zregeneruje Wasze siły i pomoże z radością wrócić do codziennych zajęć.

fot. e-photo4u.com

Jednak przyznacie, że nie tylko wnętrze jest ważne – dlaczego więc na lokalizację naszych apartamentów wybraliśmy właśnie Dziwnówek? Z tego samego powodu, dla którego co roku przyjeżdża tu wielu turystów. Dziwnówek to mała miejscowość, ale może się poszczycić pięknymi, czystymi plażami. Niewątpliwym atutem jest także brak tłumów turystów na plażach, jak np. w Sopocie. Ze względu na swoje położenie Dziwnówek ma status uzdrowiska – panujący tu mikroklimat doskonale wpływa na układ oddechowy., dlatego jest chętnie odwiedzany przez osoby mające problemy zdrowotne.

Na koniec jeszcze zaznaczymy, że nasze apartamenty znajdują się w budynku tuż przy plaży. A więc jeśli zdecydujecie się na pobyt w apartamencie Glory, Luxury czy Prestige to do snu utuli Was szum morza, śpiew ptaków oraz zawsze będzie Wam towarzyszył piękny zapach lasów iglastych.

Logo dziwnowek apartamenty

 

fot. e-photo4u.com

Share this

Leave a reply