23 Sty

Poznajemy Dziwnówek.

Po przyjeździe dobrze jest odpocząć i od razu zobaczyć nasz piękny Bałtyk.Tuż obok naszych zacisznych apartamentów znajduje się zejście na plażę. Tak to nie sen , to na pewno świeże morskie powietrze nas otacza a lekka bryza morska muska nasze policzki. Teraz możemy spacerować plażą lub usiąść i po prostu wsłuchać się w szum morza. Po takim pobycie na plaży zapewne zapragniemy zjeść smaczny posiłek🍕🌽🍖🍝🍜 i zregenerować siły ☕🍺🍹🍮🍦.

Idąc plażą w lewo od naszych apartamentów, miniemy pierwsze zejście z plaży i wyjdziemy drugim na ul. Wolności a idąc prosto i mając po drodze różne atrakcje wejdziemy na ul. Kamieńską i na samym końcu tuż przed rondem na trasie Kamień- Dziwnów znajduje się włoska pizzeria Pizza&Pasta . Właścicielem jest kucharz włoski z wieloletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do swojej profesji. Oprócz dań italiańskich można zjeść tam świeżą rybę odbieraną każdego dnia z kutra i wiele dań z owocami morza. Niestety we wrześniu już jej nie zakosztujesz.

Miłośnikom gotowania polecam zupełnie coś innego- zeszycie się na chwilę w naszym apartamencie i stworzenie posiłku, na który nigdy nie mieliście czasu. Na pewno doznacie nowych odkryć.

 Życzę smacznego! I pamiętajcie, przyjechaliście tu się zrelaksować !

 

Share this

Leave a reply