Apartament Luxury

Noclegi w apartamencie Luxury to komfort, wygoda i elegancja. Apartament ten urządziliśmy w nowoczesnym stylu, o czym świadczą chociażby stołki barowe przy blacie, zastępujące tradycyjny stół i krzesła. Narożnik posiada funkcję spania, dzięki czemu, biorąc pod uwagę także dwuosobowe łóżko w sypialni, z apartamentu może korzystać nawet 4 osoby. Salon jest bardzo jasny, ponieważ jedna ze ścian salonu jest prawie całkowicie przeszklona. Na poranną kawę zapraszamy na balkon, z którego rozciąga się piękny widok na las. Można wtedy posłuchać śpiewu ptaków i wsłuchać się w szum drzew, co z pewnością podziała kojąco i wyciszająco nawet na tych najbardziej zestresowanych.

 

Apartament Luxury o powierzchni 46 m² znajduje się na VI piętrze i składa się z aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem, sypialni z podwójnym łóżkiem oraz salonu.

Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, ekspres do kawy, toster, czajnik, garnki, naczynia, komplety pościeli, ręczniki, Smart TV oraz WiFi.

© 2016 Dziwnówek Apartamenty nad morzem Sebastian Majewski +48 668003660, fot.E-PHOTO4U Marcin Lewtak, www.e-photo4u.com, tel +48663375528

Click Me